Правила прийому

Прийом дітей до дитячого садочку здійснюється керівником протягом календарного року за умови наявності вільного місця та відповідно до порядку електронної черги. Нові групи формуються з квітня по вересень поточного року.

Необхідні документи

• заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • свідоцтво про народження;
  • медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад (довідка 026/о);
  • направлення лікаря гастроентеролога з вказаним діагнозом;
  • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) санаторного типу додатково подається: направлення лікаря гастроентеролога з вказаним діагнозом, направлення місцевого органу управління освітою.

Для батьків пільгових категорій – особисто надається оригінал посвідчення про пільгу.