Освітній процес

ЗАВДАННЯ НА 2022-2023 навчальнрий рік

1. Реалізувати комплексний підхід до здійснення фізкультурно-оздоровчої роботи, зниження рівня захворювання дітей, ліквідацію патологічних змін в ШКТ, формування здорового способу життя, шляхом впровадження здоров’язбережувальних технологій.

2. Створити атмосферу спільності інтересів педагогів та батьків до роботи з формування математичної компетентності дітей дошкільного віку шляхом STREAM – освіти.

3. Зважаючи на психологічний стан дітей під час воєнного стану, активізувати роботу по підтримці психологічного стану дітей та батьків шляхом різноманітних психологічних тренингів, ігор, консультацій.

Організація та зміст освітнього процесу

Організація освітнього процесу  закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" і спрямована на реалізацію основних завдань закладу дошкільної освіти.

Зміст освітнього процесу визначається Базовим компонентом дошкільної освіти і реалізується відповідно до програм розвитку, навчання, виховання дітей  «Українське дошкілля» ( в редакції 2017р.),  що рекомендована Міністерством освіти і науки України.

Одночасно використовуються варіативні програми, визначені Переліком програм, підручників та навчальних посібників, рекомендованих МОН для використання у навчальних закладах –

"Радість творчості" - программа хуложньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку, (Р.М. Борщ,Д. В. Самойлик).

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.03 № 305, навчальний рік у ньому розпочинається 1 вересня і закінчується 31 травня.

Діяльність дошкільного навчального закладу регламентується планом роботи на рік, що схвалюється педагогічною радою закладу.

ЗАВДАННЯ НА 2021-2022 НАВАЛЬНИЙ РІК

1.Удосконалювати роботу щодо формування здоров’язберігаючої компетентності дітей через здоров’язберігаючі та здоровятворчі технології, ліквідації патологічних змін в ШКТ; поглиблення знань про здоровий спосіб життя.

2. Створити атмосферу спільності інтересів педагогів та батьків, взаємопідтримки з питання наступності дошкільного закладу і Нової української школи; продовжити розвивати мовлення дошкільника через ігрову, пізнавальну, художньо — продуктивну діяльність шляхом впровадження інноваційних технологій та ІКТ.

3. Активізувати роботу з формування математичної компетентності дітей дошкільного віку шляхом STREAM – освіти.

Мова освітнього процесу - українська

Пріоритетні напрямки роботи КЗ "СДНЗ  №90" КМР :

Виховання в дітей свідомого ставлення до життя, усвідомлення його ціннісості, пріоритету здоров’я. формування валеологічного світогляду і мотивації до здорового способу життя.

• Впровадження особистісно  – орієнтованої моделі навчання і виховання; підпорядкування усіх освітніх процесів інтересам дитини, орієнтуючись на розкриття і розвиток її природних сутнісних сил, мотиваційної сфери.

•    Формування життєво зрілої особистості дошкільника, знайомої з основами філософії життя, що володіє необхідними уміннями, має певну систему знань, вміє конструктивно діяти в різних життєвих ситуаціях.

Впровадження педагогічних інноваційних технологій у практичну діяльність закладу.

• Збереження та збагачення українських культурно – історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до національних пам’яток.