Тиждень безпеки на дорозі

12 трав. 2023
Проведено тематично-пізнавальний захід для дітей з безпеки дорожнього руху.

Дорога як об’єкт особливої небезпеки потребує системної роботи, адже кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації.  Тому навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, особливо для дітей із візуальними порушеннями.

Основною метою виховної роботи з цього напрямку у нашому заукладі є проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, пропаганда безпеки дорожнього руху, формування свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, навичок безпечної поведінки на дорогах.

У період з 15 по 19 травня 2023 р. освітній заклад проведе Тиждень безпеки дорожнього руху «Веселий світлофор», протягом якого буде проведені заходи з питань безпеки дітей  на дорогах, актуальності носіння світлоповертальних елементів у темний час доби, опанування вихованцями життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Всі проведені заходи будуть спрямовані на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки у разі недотримання правил дорожньо-транспортного руху та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму; формуванні умінь і навичок у разі надзвичайних ситуацій.